Osobní údaje

Adresa trvalého bydliště

Korespondenční adresa

Kontaktní údaje

Odesláním objednávkového formuláře objednáváte u společnosti ArteaPlus CZ s.r.o. zprostředkování služeb v oblasti péče o zdraví zahrnující zprostředkování zdravotních služeb u smluvního poskytovatele a zároveň prohlašujete, že jste byl seznámen a souhlasíte se Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti ArteaPlus CZ s.r.o. a Zásadami zpracování osobních údajů.
Odesláním objednávkového formuláře berete na vědomí a souhlasíte s tím, že zprostředkované zdravotní služby hrazené z veřejného zdravotního pojištění nebo jiného pojištění ošetřované osoby, budou smluvnímu poskytovateli zdravotních služeb uhrazeny z tohoto pojištění.
Odesláním objednávkového formuláře žádáte, aby společnost ArteaPlus CZ s.r.o. začala poskytovat objednané služby ještě před uplynutím 14 denní lhůty, ve které máte jako spotřebitel právo od uzavřené smlouvy odstoupit. V případě odstoupení od smlouvy po započetí poskytování objednaných služeb Vám bude vrácena poměrná část ceny za služby poskytnuté do okamžiku odstoupení od smlouvy. Splněním objednaných služeb před uplynutím lhůty pro odstoupení právo od smlouvy odstoupit zaniká.
Tyto služby jsou určeny pouze pro fyzické osoby starší 18 let. V případě, že objednatelem služeb společnosti ArteaPlus CZ s.r.o. má být právnická osoba, kontaktujte prosím manažera pro firemní klientelu.
Název programu

Jednorázové vyšetření SONO - Vrchlabí

CENA VČ. DPH

1500 Kč

zámek

Vámi poskytnuté osobní údaje jsou dále zpracovány za účelem administrace, zprostředkování a poskytování zdravotních služeb.

telefon

Po odeslání objednávky vám přijde potvrzení na e-mail a bude vás kontaktovat Manažer péče o klienty z vašeho regionu

karta

Platba probíhá prostřednictvím zabezpečeného platebního portálu ThePay.